Budynek HD, Huafu Road, Futian, Shenzhen, PROWINCJA GUANGDONG, CHINY
Dom ProduktyUżywane moduły Cisco

Moduły SFP Cisco SFP / Managable DS-SFP-FC4G-SW 4 Gb / s Cisco SFP

Moduły SFP Cisco SFP / Managable DS-SFP-FC4G-SW 4 Gb / s Cisco SFP

    • 4 Gbps Cisco Fiber Channel SFP / Managable DS-SFP-FC4G-SW Cisco SFP Modules
  • 4 Gbps Cisco Fiber Channel SFP / Managable DS-SFP-FC4G-SW Cisco SFP Modules

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny, Singapur, Malezja, Tajlandia itp
    Nazwa handlowa: CISCO
    Orzecznictwo: CE RoHS
    Numer modelu: DS-SFP-FC4G-SW

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1
    Cena: negotiable
    Szczegóły pakowania: oryginalne pudełko Cisco na nowe przedmioty
    Czas dostawy: 1-2 dni
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 200 jednostek na tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Modelu: DS-SFP-FC4G-SW Głoska bezdźwięczna: MMF
    marki: Cisco Dystans: 300 mln
    Wavelenth: 850nm Szybkość przesyłania danych: 4,25 G / ps

    4 Gb / s Cisco Fibre Channel Sfp / Managable DS-SFP-FC4G-SW Używane moduły Cisco

    Zaawansowane moduły przełączania Fibre Channel 8 Gb / s rodziny Cisco ® MDS 9000 zapewniają wysoką wydajność i innowacyjne funkcje umożliwiające konwergencję, skalowalność i inteligencję w dużych, zwirtualizowanych centrach danych. Z maksymalnie 528 liniowymi portami Fibre Channel 8 Gb / s na obudowę, pierwsze w branży technologie, takie jak Cisco FlexSpeed ​​i Arbitrated Local Switching, inteligentne usługi tekstowe, takie jak zintegrowane VSAN, Inter-VSAN Routing (IVR) i PortChannels, Cisco MDS Zaawansowane moduły przełączające Fibre Channel 9000 Family 8 Gb / s umożliwiają wdrażanie dużych, skalowalnych i zwirtualizowanych centrów danych.

    Zaawansowane moduły przełączające Fibre Channel Cisco MDS 9000 z rodziny 8 Gb / s są dostępne w dwóch konfiguracjach:

    • 32-portowy zaawansowany moduł przełączania Fibre Channel 8 Gb / s zapewnia wydajność liniową we wszystkich portach i jest idealny do wysokiej klasy podsystemów pamięci masowej oraz do połączeń między przełącznikami (ISL).

    • 48-portowy zaawansowany moduł przełączania kanałów Fibre Channel 8 Gb / s zapewnia wyższą gęstość portów i jest idealny do łączenia wysokowydajnych serwerów wirtualnych. Po włączeniu Arbitrowanego przełączania lokalnego moduł ten obsługuje 48 portów o przepustowości 8 Gb / s i jest idealny do wdrażania gęstych klastrów maszyn wirtualnych z lokalnie mapowaną pamięcią. W przypadku ruchu przełączanego na płycie montażowej moduł obsługuje nadpisanie 1,5: 1 przy szybkości Fibre Channel (FC) 8 Gb / s we wszystkich portach.

    Zaawansowane moduły przełączające Fibre Channel 8 Gb / s są kompatybilne ze wszystkimi wielowarstwowymi sterownikami Cisco MDS 9500, zapewniając ochronę inwestycji i wyjątkowo niski całkowity koszt posiadania (TCO).

    P / N ds-sfp-fc4g-sw
    Szybkość przesyłania danych 4,25G / ps
    Wavelenth 850nm
    Dystans 300M
    Nadajnik DFB
    Odbiorca KOŁEK
    Głoska bezdźwięczna MMF
    DDM / DOM TAK
    Złącze LC
    Podanie Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC
    temperatura robocza 0 ~ +70
    Napięcie zasilające 3,3V
    Orzecznictwo CE / FCC / RoHS / TUV / UL
    Marka AscentOptics / Neuter, OEM


    1. Wybierz nas ?


    Bo-Net jest wiodącym światowym dostawcą wysokiej jakości sprzętu sieciowego i mamy ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.

    Nasza przewaga
    *Konkurencyjne ceny
    * Wysokiej jakości produkty i usługi.

    2.Czytaj jakość produktu ?

    Wszystkie produkty są oryginalne z pełnym testem przed wysyłką.

    3. Co z gwarancją ?

    Obiecujemy, że produkt jest oryginalny Cisco, przetestowany przed wysyłką. Gwarantowane Non-DOA
    1 rok gwarancji na nowe produkty.
    3 miesiące gwarancji na używane produkty.
    Dożywotnia gwarancja na serię małych firm CISCO.
    Jeśli podczas okresu gwarancyjnego zakupisz jakiekolwiek wady robocze, wymienimy urządzenie.

    4. Jak złożyć zamówienie ?

    Akceptujemy wiele warunków handlowych, takich jak T / T, Western Union, Money Gram i PayPal.

    5. Co z przesyłką ?

    Dostarczamy produkty FEDEX, DHL, ARAMEX i TNT itp. Jesteśmy również w stanie dostarczyć towary do twojego spedytora w Chinach, jeśli potrzebujesz.

    6. A co z czasem dostawy ?

    Towary są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni po otrzymaniu płatności. Z wyjątkiem zamówień futures.

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty