Budynek HD, Huafu Road, Futian, Shenzhen, PROWINCJA GUANGDONG, CHINY
Dom ProduktyUżywane moduły Cisco

SFP 10G LR Używane moduły Cisco do komercyjnych biurowców TX 1270nm / RX 1330nm

SFP 10G LR Używane moduły Cisco do komercyjnych biurowców TX 1270nm / RX 1330nm

    • SFP 10G LR Used Cisco Modules For Commercial Office Buildings TX 1270nm / RX 1330nm
  • SFP 10G LR Used Cisco Modules For Commercial Office Buildings TX 1270nm / RX 1330nm

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny, Singapur, Malezja, Tajlandia itp
    Nazwa handlowa: CISCO
    Orzecznictwo: CE RoHS
    Numer modelu: SFP-10G-LR =

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1
    Cena: negotiable
    Szczegóły pakowania: oryginalne pudełko Cisco na nowe przedmioty
    Czas dostawy: 1-2 dni
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 200 jednostek na tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Modelu: SFP-10G-LR = Warunek: oryginalny nowy
    Gwarancja: rok marki: Cisco

    SFP 10G LR Używane moduły Cisco do komercyjnych biurowców TX 1270nm / RX 1330nm

    Cechy i zalety

    Moduły Cisco SFP + oferują następujące funkcje i korzyści.

    Najmniejsza w branży obudowa 10G zapewniająca największą gęstość na obudowę

    Wymienialne podczas pracy urządzenie wejścia / wyjścia, które podłącza się do portu Ethernet SFP + przełącznika Cisco (nie trzeba wyłączać zasilania podczas instalacji lub wymiany)

    Obsługuje model „pay-as-you-zaludnia” dla ochrony inwestycji i łatwości migracji technologii

    Cyfrowa optyczna funkcja monitorowania zapewniająca silne możliwości diagnostyczne

    Współdziałanie optyczne z interfejsami 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2 i 10GBASE XFP na tym samym łączu

    Funkcja identyfikacji jakości (ID) firmy Cisco umożliwia platformie Cisco sprawdzenie, czy moduł jest certyfikowany i testowany przez Cisco

    P / N AO + -WDM12-R20
    Szybkość przesyłania danych 10G / ps
    Wavelenth TX 1270nm / RX 1330nm
    Dystans 20 KM
    Nadajnik DFB
    Odbiorca KOŁEK
    Głoska bezdźwięczna SMF
    DDM / DOM TAK
    Złącze LC
    Podanie Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC
    temperatura robocza 0 ℃ ~ + 70 ℃
    Napięcie zasilające 3,3V
    Orzecznictwo CE / FCC / RoHS / TUV / UL
    Marka HDV, OEM

    1. Dlaczego warto wybrać nas ? Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd jest wiodącym światowym dostawcą wysokiej jakości sprzętu sieciowego i mamy ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. * Wysokiej jakości produkty i usługi.
    2.Czytaj jakość produktu ?

    Wszystkie produkty są oryginalne z pełnym testem przed wysyłką.

    3. Co z gwarancją ?

    Obiecujemy, że produkt jest oryginalny Cisco, przetestowany przed wysyłką. Gwarantowane Non-DOA
    1 rok gwarancji na nowe produkty.
    3 miesiące gwarancji na używane produkty.
    Dożywotnia gwarancja na serię małych firm CISCO.
    Jeśli podczas okresu gwarancyjnego zakupisz jakiekolwiek wady robocze, wymienimy urządzenie.

    4. Jak złożyć zamówienie ?

    Akceptujemy wiele warunków handlowych, takich jak T / T, Western Union, Money Gram i PayPal.

    5. Co z przesyłką ?

    Dostarczamy produkty FEDEX, DHL, ARAMEX i TNT itp. Jesteśmy również w stanie dostarczyć towary do twojego spedytora w Chinach, jeśli potrzebujesz.

    6. A co z czasem dostawy ?

    Towary są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni po otrzymaniu płatności. Z wyjątkiem zamówień futures
    .

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty