Budynek HD, Huafu Road, Futian, Shenzhen, PROWINCJA GUANGDONG, CHINY
Dom ProduktyUżywane przełączniki Cisco

Trwałe używane przełączniki Cisco, Gigabit POE Managed Switch SG350-10MP-K9-CN SG350-10MP

Trwałe używane przełączniki Cisco, Gigabit POE Managed Switch SG350-10MP-K9-CN SG350-10MP

    • Durable Used Cisco Switches , Gigabit POE Managed Switch SG350-10MP-K9-CN SG350-10MP
    • Durable Used Cisco Switches , Gigabit POE Managed Switch SG350-10MP-K9-CN SG350-10MP
  • Durable Used Cisco Switches , Gigabit POE Managed Switch SG350-10MP-K9-CN SG350-10MP

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
    Nazwa handlowa: Cisco
    Numer modelu: SG350-10MP-K9-CN

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 jednostka
    Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie Cisco
    Czas dostawy: 1-2 dni robocze
    Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal, Alipay
    Możliwość Supply: 100 sztuk na tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    marki: Cisco Modelu: SG350-10MP-K9-CN
    Porty: 10 moc poe: 124 W.
    poe Porty: 8 Interfejsy: Gigabit Ethernet
    Numer części: SG350-10MP Rodzaj urządzenia: 10-portowy przełącznik zarządzalny POE Gigabit

    Cisco SG350-10MP-K9-CN Switch 10-portowy przełącznik zarządzalny Gigabit POE SG350-10MP


    Seria CISCO 350 to szeroka oferta zarządzanych przełączników Ethernet o stałej konfiguracji. Modele są dostępne z 8 do 48 portami Fast Ethernet i 10 do 52 portów Gigabit Ethernet, zapewniając optymalną elastyczność, aby stworzyć dokładnie podstawę sieci dla Twojej firmy. Jednak w przeciwieństwie do innych rozwiązań do przełączania dla małych firm, które zapewniają możliwości sieci zarządzanej tylko w najdroższych modelach, wszystkie przełączniki z serii CISCO 350 obsługują zaawansowane funkcje zarządzania bezpieczeństwem i funkcje sieciowe potrzebne do obsługi danych biznesowych, głosu, bezpieczeństwa i technologii bezprzewodowych. Jednocześnie przełączniki te można łatwo wdrożyć i skonfigurować, umożliwiając korzystanie z zarządzanych usług sieciowych, których potrzebuje Twoja firma.

    SG350-10MP-K9
    8 portów 10/100/1000 PoE o budżecie mocy 128 W.
    2 porty combo mini-GBIC
    Przełączanie warstwy 2
    Protokół drzewa opinającego

    Standardowa obsługa drzewa opinającego 802.1d

    Szybka konwergencja za pomocą 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]), domyślnie włączona

    Obsługiwanych jest 8 instancji

    Wiele wystąpień drzewa opinającego za pomocą 802.1s (MSTP)

    Grupowanie portów

    Obsługa protokołu kontroli agregacji łączy IEEE 802.3ad (LACP)

    Do 8 grup

    Do 8 portów na grupę z 16 portami kandydującymi na każde (dynamiczne) agregowanie łączy 802.3ad

    VLAN

    Obsługa do 4096 sieci VLAN jednocześnie

    Sieci VLAN oparte na portach i 802.1Q

    VLAN oparty na MAC

    Zarządzanie VLAN

    Prywatny VLAN Edge (PVE), znany również jako chronione porty, z wieloma łączami wysyłającymi

    Gość VLAN

    Nieuwierzytelniona sieć VLAN

    Dynamiczne przypisywanie VLAN przez serwer RADIUS wraz z uwierzytelnianiem klienta 802.1x

    CPE VLAN

    Warstwa 3
    Routing IPv4

    Wirespeed routing pakietów IPv4

    Do 1K tras statycznych i do 128 interfejsów IP

    Routing IPv6 Wirespeed routing pakietów IPv6
    Interfejs warstwy 3 Konfiguracja interfejsu warstwy 3 na porcie fizycznym, LAG, interfejsie VLAN lub interfejsie sprzężenia zwrotnego
    Przekaźnik DHCP w warstwie 3 Przekazywanie ruchu DHCP w domenach IP
    Przekaźnik UDP (User Datagram Protocol) Przekazywanie informacji rozgłoszeniowych w domenach warstwy 3 w celu wykrywania aplikacji lub przekazywania pakietów bootP / DHCP
    DHCP serwer

    Przełącz funkcje jako serwer DHCP IPv4 obsługujący adresy IP dla wielu pul / zakresów DHCP

    Obsługa opcji DHCP

    Nazwa modelu Moc dedykowana do PoE Liczba portów obsługujących PoE
    SG350-10MP 124 W. 8
    Porty Nazwa modelu Łączna liczba portów systemowych Porty RJ-45 Porty Combo (RJ45 + SFP)
    SG350-10MP 10 Gigabit Ethernet 8 Gigabit Ethernet 2 zestawy Gigabit Ethernet
    Rodzaj okablowania

    Nieekranowana skrętka (UTP) kategoria 5 lub lepsza dla 10BASE-T / 100BASE-TX; Kategoria UTP 5

    Ethernet lub lepszy dla 1000BASE-T

    Diody LED System, Link / Act, PoE, prędkość, opcja oszczędzania energii LED
    Lampa błyskowa 256 MB
    Pamięć procesora 512 MB
    Bufor pakietów SG350-10MP 12 Mb
    Obsługiwane moduły SFP SKU Głoska bezdźwięczna Prędkość Maksymalna odległość
    MGBSX1 Światłowód wielomodowy 1000 Mbps 350 m
    MGBLH1 Światłowód jednomodowy 1000 Mbps 40 km
    MGBT1 UTP cat 5 1000 Mbps 100 m
    Wymiary urządzenia (szer. X wys. X gł.) SG350-10MP 160 x 30 x 128 mm (6,3 x 1,18 x 5,04 cala)
    Masa jednostkowa SG350-10MP 1,19 kg (2,62 funta)
    Transceiver MGE
    MGBLH1 Transceiver SFP 1000BASE-LH, dla światłowodu jednomodowego, o długości fali 1310 nm, wsparcie do 40 km
    MGBSX1 Transceiver SFP 1000BASE-SX, do światłowodu wielomodowego, długości fali 850 nm, obsługa do 550 m

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty