Budynek HD, Huafu Road, Futian, Shenzhen, PROWINCJA GUANGDONG, CHINY
Dom ProduktyUżywane moduły Cisco

80 km 1550 nm Używane moduły Cisco, optyczny moduł nadawczo-odbiorczy SFP X2-10GB-ZR 10GBASE-ZR

80 km 1550 nm Używane moduły Cisco, optyczny moduł nadawczo-odbiorczy SFP X2-10GB-ZR 10GBASE-ZR

    • 80km 1550nm Used Cisco Modules , SFP Optical Transceiver Module X2-10GB-ZR 10GBASE-ZR
    • 80km 1550nm Used Cisco Modules , SFP Optical Transceiver Module X2-10GB-ZR 10GBASE-ZR
    • 80km 1550nm Used Cisco Modules , SFP Optical Transceiver Module X2-10GB-ZR 10GBASE-ZR
  • 80km 1550nm Used Cisco Modules , SFP Optical Transceiver Module X2-10GB-ZR 10GBASE-ZR

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
    Nazwa handlowa: cisco
    Numer modelu: X2-10GB-ZR

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
    Czas dostawy: 2 dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, L / C, D / A, D / P
    Możliwość Supply: 200 sztuk na tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Brand: cisco Product Name: X2-10GB-ZR
    Type: X2 transceiver module Distance: 80km
    Wavelength: 1550nm Data Rate (typical): 10.3 Gb/s
    Cabling Type: 10GBase-ZR Data Link Protocol: 10 Gigabit Ethernet

    Cisco X2-10GB-ZR 10GBASE-ZR 1550nm 80 km SFP Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

    Pakiet (Form Factor) X2
    Szybkość transmisji danych (typowa) 10,3 Gb / s
    Długość fali środkowej 1550 nm
    Dystans 80 km
    Diagnostyka Monitor cyfrowy
    Nadajnik Chłodzony laser EA-DFB
    Odbiorca Fotodetektor APD
    Moc wyjściowa TX (dBm) 0 ~ + 4
    Czułość RX (dBm) -27
    Niska / wysoka temperatura obudowy 0 ° C ~ 70 ° C
    Napięcie zasilania (typowe) 3.3v
    Złącze Dupleks SC / UPC

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty