Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd

Wiodący globalny dostawca CISCO

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Używane moduły Cisco

Orzecznictwo
dobra jakość Używany router Cisco na sprzedaż
Jestem klientem z Uzbekistanu, miasta Taszkent. Jestem zadowolony z tego sprzedawcy i tego produktu. Za każdym razem otrzymuję odpowiedzi od tego sprzedawcy na wszelkie moje prośby na czas. Rozmawialiśmy również za pośrednictwem WeChat.

—— James

Droga Sammi, chciałbym potwierdzić, że Towary, które już otrzymałem. dzięki

—— Salim

Jestem zadowolony z usług zapewniania handlu. Kupiłem przełączniki POE 2960X 24 BO-NET dostarczone na czas. szybko i szybko. thanx Bo-Net

—— Ahmed

Im Online Czat teraz

Używane moduły Cisco

(107)
Chiny DS SFP FC16G SW Używane moduły Cisco Transceiver SFP Szybkość przesyłania danych 8,5 Gb / s fabryka

DS SFP FC16G SW Używane moduły Cisco Transceiver SFP Szybkość przesyłania danych 8,5 Gb / s

DS SFP FC16G SW Używane moduły Cisco Transceiver SFP Szybkość przesyłania danych 8,5 Gb / s Transceivery Cisco 16-Gbps Fibre Channel SFP + Transceivery Cisco 16-Gbps Fibre Channel SFP + (Rysunek 11) zapewniają ... Read More
2019-11-05 17:25:03
Chiny Podłączany moduł Cisco SFP 10G LRM / 12-portowy Cisco Single Mode SFP SFP-10G-LRM = fabryka

Podłączany moduł Cisco SFP 10G LRM / 12-portowy Cisco Single Mode SFP SFP-10G-LRM =

Podłączany moduł Cisco SFP 10G LRM / 12-portowy Cisco Single Mode SFP SFP-10G-LRM = Moduł Cisco 10GBASE-LRM obsługuje łącza o długości 220 m na standardowym włóknie światłowodowym (MMF) klasy FiD Distributed ... Read More
2019-11-05 17:25:07
Chiny Szybkie moduły Cisco z szybkością transmisji danych T1 / E1 1260 do 1355 długości fali SFP-10G-LRM fabryka

Szybkie moduły Cisco z szybkością transmisji danych T1 / E1 1260 do 1355 długości fali SFP-10G-LRM

Szybkie używane moduły Cisco z szybkością przesyłania danych T1 / E1 1260 do 1355 długości fali SFP-10G-LRM Cechy i zalety Moduły Cisco SFP + oferują następujące funkcje i korzyści. ● Najmniejsza w branży ... Read More
2019-11-05 17:25:08
Chiny Layer 2 8G SFP + Cisco DS SFP FC8G SW, 8 Gb / s Fibre Channel SW SFP +, LC fabryka

Layer 2 8G SFP + Cisco DS SFP FC8G SW, 8 Gb / s Fibre Channel SW SFP +, LC

Layer 2 8G SFP + Cisco DS SFP FC8G SW, 8 Gb / s Fibre Channel SW SFP +, LC Zaawansowane moduły przełączania Fibre Channel 8 Gb / s rodziny Cisco ® MDS 9000 zapewniają wysoką wydajność i innowacyjne funkcje umo... Read More
2019-11-05 17:25:04
Chiny SFP 10G LR Używane moduły Cisco do komercyjnych biurowców TX 1270nm / RX 1330nm fabryka

SFP 10G LR Używane moduły Cisco do komercyjnych biurowców TX 1270nm / RX 1330nm

SFP 10G LR Używane moduły Cisco do komercyjnych biurowców TX 1270nm / RX 1330nm Cechy i zalety Moduły Cisco SFP + oferują następujące funkcje i korzyści. ● Najmniejsza w branży obudowa 10G zapewniająca najwi... Read More
2019-11-05 17:25:09
Chiny Moduły SFP Cisco SFP / Managable DS-SFP-FC4G-SW 4 Gb / s Cisco SFP fabryka

Moduły SFP Cisco SFP / Managable DS-SFP-FC4G-SW 4 Gb / s Cisco SFP

4 Gb / s Cisco Fibre Channel Sfp / Managable DS-SFP-FC4G-SW Używane moduły Cisco Zaawansowane moduły przełączania Fibre Channel 8 Gb / s rodziny Cisco ® MDS 9000 zapewniają wysoką wydajność i innowacyjne ... Read More
2019-11-05 17:25:04
Chiny Używane dalekosiężne moduły Cisco z protokołem 10 Gigabit Ethernet łącza danych SFP-10G-LR = fabryka

Używane dalekosiężne moduły Cisco z protokołem 10 Gigabit Ethernet łącza danych SFP-10G-LR =

Stosowane moduły Cisco na duże odległości z protokołem 10 Gigabit Ethernet łącza danych SFP-10G-LR = Cechy i zalety Moduły Cisco SFP + oferują następujące funkcje i korzyści. ● Najmniejsza w branży obudowa 10G ... Read More
2019-11-05 17:25:07
Chiny Oryginalny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco 1000BASE T SFP Protokół Telnet TE GLC fabryka

Oryginalny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco 1000BASE T SFP Protokół Telnet TE GLC

Oryginalny moduł nadawczo-odbiorczy Cisco 1000BASE T SFP Protokół Telnet TE GLC Standardowy konwerter gigabitowego interfejsu Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) (rysunek 1) łączy przełączniki i routery z ... Read More
2019-11-05 17:25:04
Chiny Nadajnik-odbiornik miedzi 100 m Używany moduł Cisco do połączeń przewodowych dla małych firm GLC-TE fabryka

Nadajnik-odbiornik miedzi 100 m Używany moduł Cisco do połączeń przewodowych dla małych firm GLC-TE

Nadajnik-odbiornik miedzi 100 m Używany moduł Cisco do połączeń przewodowych dla małych firm GLC-TE Standardowy gigabitowy konwerter interfejsów Cisco ® Small Form-Factor Pluggable (SFP) (rysunek 1) łączy przeł... Read More
2019-11-05 17:25:05
Chiny Zintegrowany Cisco 1000Base T Miedziany SFP / 1000Mbit / S Cisco 10g Miedziany SFP GLC-TE fabryka

Zintegrowany Cisco 1000Base T Miedziany SFP / 1000Mbit / S Cisco 10g Miedziany SFP GLC-TE

Zintegrowany Cisco 1000Base T Copper SFP / 1000Mbit / S Cisco 10g Copper SFP GLC-TE Standardowy gigabitowy konwerter interfejsów Cisco ® Small Form-Factor Pluggable (SFP) (rysunek 1) łączy przełączniki i ... Read More
2019-11-05 17:25:05
Page 1 of 11|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|