Budynek HD, Huafu Road, Futian, Shenzhen, PROWINCJA GUANGDONG, CHINY
Dom ProduktyUżywane moduły Cisco

10 km SFP-10G-LR Moduł nadawczo-odbiorczy SFP, podłącz Cisco 10 gb miedzi SFP SFP-10G-LR

10 km SFP-10G-LR Moduł nadawczo-odbiorczy SFP, podłącz Cisco 10 gb miedzi SFP SFP-10G-LR

    • 10 km SFP-10G-LR SFP Transceiver Module , Plug in Cisco 10gb Copper SFP  SFP-10G-LR
  • 10 km SFP-10G-LR SFP Transceiver Module , Plug in Cisco 10gb Copper SFP  SFP-10G-LR

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny, Singapur, Malezja, Tajlandia itp
    Nazwa handlowa: CISCO
    Orzecznictwo: CE RoHS
    Numer modelu: SFP-10G-LR

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1
    Cena: negotiable
    Szczegóły pakowania: oryginalne pudełko Cisco na nowe przedmioty
    Czas dostawy: 1-2 dni
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 200 jednostek na tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Modelu: SFP-10G-LR Gwarancja: rok
    Maksymalna odległość transferu: 10 km marki: Cisco

    10 km SFP-10G-LR Moduł nadawczo-odbiorczy SFP, podłącz Cisco 10 gb miedzi SFP SFP-10G-LR

    Cisco SFP-10G-LR = Karta interfejsu Cisco Wan

    Moduł Cisco 10GBASE-LRM obsługuje łącza o długości 220 m na standardowym interfejsie FDDI (Multimode Fibre) MMF. Aby upewnić się, że specyfikacje są spełnione w odniesieniu do włókien klasy FDDI, OM1 i OM2, nadajnik należy podłączyć za pomocą kabla krosowego kondycjonującego tryb. W przypadku aplikacji korzystających z OM3 lub OM4 nie jest wymagany żaden przewód kondycjonujący. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat wymagań dotyczących kabla krosującego kondycjonującego tryb, zobacz: https://www.cisco.com/en/US/prod/collateral/modules/ps5455/product_bulletin_c25-530836.html.

    Moduł Cisco 10GBASE-LRM obsługuje również łącza o długości 300 m na standardowych światłowodach jednomodowych (SMF, G.652).

    Rodzaj urządzenia Moduł nadawczo-odbiorczy SFP + - LC
    Form Factor Moduł wtyczki
    Rodzaj okablowania 10GBase-LR, 10GBase-LW
    Długość fali optycznej 1310 nm
    Protokół łącza danych 10 Gigabit Ethernet
    Maksymalna odległość transferu 10 km
    Wymiary (szer. X gł. X wys.) 1,3 cm x 5,8 cm x 1,4 cm
    Zaprojektowany dla P / N: A9K-16T / 8-B =, ME-3600X-24FS-M, ME-3600X-24FS-M =, ME-3600X-24TS-M, ME-3600X-24TS-M =, ME-3800X -24FS-M, N7K-F132XP-15 =, N7K-M132XP-12L, N7K-M132XP-12L =, N7K-M132XP-12-RF, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7-E =, WS- X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E / 2, WS-X45-SUP7L-E =, WS-X4712-SFP + E, WS-X4712-SFP + E =

    1. Dlaczego warto wybrać nas ? Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd jest wiodącym światowym dostawcą wysokiej jakości sprzętu sieciowego i mamy ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. * Wysokiej jakości produkty i usługi.

    2.W jakiej jakości jest produkt ?

    Wszystkie elementy są fabrycznie oryginalne z pełnym testem przed wysyłką.

    3. Co z gwarancją ?

    Obiecujemy, że produktem jest oryginalny Cisco, przetestowany na długo przed wysyłką. Gwarantowany brak DOA
    1 rok gwarancji na nowe produkty.
    3 miesiące gwarancji na zużyte produkty.
    Dożywotnia gwarancja na małe serie CISCO.
    Jeśli w okresie gwarancji kupisz jakieś wady robocze, wymienimy urządzenie.

    4. Jak złożyć zamówienie ?

    Akceptujemy wiele warunków handlu, takich jak T / T, Western Union, Money Gram i PayPal.

    5. Co z przesyłką ?

    Dostarczamy produkty FEDEX, DHL, ARAMEX i TNT itp. Jesteśmy również w stanie dostarczyć towary do twojego spedytora w Chinach, jeśli potrzebujesz.

    6. Co z czasem dostawy ?

    Towar zazwyczaj wysyłany jest w ciągu 2 dni po otrzymaniu płatności. Z wyjątkiem zamówień futures

    .

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty